Gürsu Belediyesi ‘Kadın Çalıştayına’ hazırlanıyor
  • Haber Girişi: 6 Mayıs 2024 7:32 | Son Güncelleme: 6 Mayıs 2024 7:32

Gürsu Belediyesi ‘Kadın Çalıştayına’ hazırlanıyor

GÜÇLÜ KADIN GÜÇLÜ TOPLUM ÇALIŞTAYI’NA ADRENALİN PARK EV SAHİPLİĞİ YAPACAK Gürsu Belediyesi ve Gürsu Kaymakamlığı öncülüğünde Gürsu’da düzenlenecek olan “Güçlü Kadın Güçlü Toplum” Çalıştayı, Bursa ve Gürsu’daki kamu kurumları ve yetkililerini, sanayi  temsilcilerini, sivil toplum kuruluşlarının yetkililerini, akademisyenleri ve kadın girişimcileri  buluşturacak.
Gürsu’da kadınların sosyo-ekonomik hayata aktif katılımlarını artırmak ve yaşama kalitesini iyileştirmek için ileriye dönük proje fikirlerini ve işbirliği mekanizmalarını belirlemek amacıyla düzenlenecek çalıştayda Gürsu’da yaşayan kadınlara dönük somut veriler de ortaya konmuş olacak. Yeni teknolojilerin ve iş modellerinin kadınların sosyal ve ekonomik hayatlarına nasıl etki edecekleri belirlenecek. Ayrıca kadınları güçlendirecek birçok proje ve fikrin ortaya çıkmasına ve kurumlar arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesine de zemin hazırlanmış olacak.
Gürsu Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü organizesinde ilerleyecek olan çalıştay, Gürsu Ericek Adrenalin Park’ta 8 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM