Erdoğan Özel görüşmesinde boş koltuk detayı dikkat çekti!
  • Haber Girişi: 2 Mayıs 2024 14:54 | Son Güncelleme: 2 Mayıs 2024 14:54

Erdoğan Özel görüşmesinde boş koltuk detayı dikkat çekti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP lideri Özgür Özel, dikkat çeken bir buluşma için AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Özel’i, genel merkez kapısında AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş karşıladı. Görüşme, genel merkezin 8’inci katındaki genel başkanlık makamında gerçekleşti. Ancak odada yer alan boş koltuk detayı gözlerden kaçmadı. Bu detay, buluşmanın nasıl geçtiğine dair ipuçları sunarak, siyasi çevrelerde de yorumlara neden oldu.

Boş koltuk detayı dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP lideri Özgür Özel’in buluşmasında dikkat çeken bir detay ortaya çıktı: oturma düzeni. Salonun ortasında, hemen göz önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oturduğu koltuk, Özel’in oturduğu koltuk ise sağ tarafta konumlandırıldı. Üstelik, Özel’in karşısındaki koltuk boş bırakıldı. Bu detay, görüşmenin sembolik önemini vurguluyor. AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen buluşma olmasına rağmen, bu oturma düzeniyle Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı makamını temsil ettiği özel bir vurgu yapıldığı yorumlarına neden oldu.

Önceki konuklarını kanepe de ağırlamıştı

Erdoğan, daha önce parti genel başkanları ve siyasilerle AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirdiği görüşmelerde genellikle tek başına bir koltuğa otururken, konuklarını sağında bulunan kanepede ağırlıyordu. Ancak bu kez, CHP lideri Özel’i tekli bir koltukta misafir etti. Bu detay, buluşmanın özel ve farklı bir atmosfere sahip olduğunu işaret ediyordu. Erdoğan’ın bu yeni protokolü, görüşmenin önemine ve karakterine vurgu yaparak, siyasi çevrelerde dikkatle karşılandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM