Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 yıl aradan sonra CHP Genel Merkezi’nde!
  • Haber Girişi: 11 Haziran 2024 14:30 | Son Güncelleme: 11 Haziran 2024 14:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 yıl aradan sonra CHP Genel Merkezi’nde!

CHP Genel Merkezi’ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşüyor. Erdoğan, kapıda Özgür Özel tarafından karşılandı. Hatırlanacağı üzere, CHP Genel Başkanı Özgür Özel de 2 Mayıs’ta AK Parti Genel Merkezi’ne ziyarette bulunmuştu ve Erdoğan’ı ziyaret etmişti.

Görüşmede aynı isimler yer aldı

Liderlerin yanında ilk görüşmedeki isimler de bulunuyor. Erdoğan’a AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, Özel’e ise CHP İstanbul Milletvekili, TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi ve eski büyükelçi Namık Tan eşlik ediyor. İki ismin, 2 Mayıs’taki görüşmede olduğu gibi zirvede yapılan konuşmalara dair not tutmaları bekleniyor.

Görüşmede birçok konu konuşulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Özel’in görüşmesinde, bir dizi konunun ele alınması bekleniyor. Özellikle asgari ücret artışı, emekli maaşları gibi önemli konuların yanı sıra, Anayasa Mahkemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi kararları, öğretmen atamalarında mülakat sistemi, yerel yönetimlerin borç yükü gibi birçok başlık da görüşmede gündeme gelecek. Erdoğan-Özel görüşmesinin ardından ise CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM