CHP lideri Özel’den boş koltuk yorumu!
  • Haber Girişi: 3 Mayıs 2024 13:40 | Son Güncelleme: 3 Mayıs 2024 13:40

CHP lideri Özel’den boş koltuk yorumu!

Dün gerçekleşen yüz yüze görüşmede CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında ilginç bir detay dikkat çekmişti. Basına yansıyan pozlarda, Erdoğan’ın yanındaki koltuğun boş olması gözlerden kaçmamış ve bu durumun Özel’i rahatsız ettiği konuşulmuştu. Ancak konuyla ilgili ilk açıklama Özel’den geldi.

Krizleri yeniden konuşmak anlamlı değil

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan’la bir araya gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, görüşme sonrası değerlendirmelerde bulundu. Özel, “Demokrasi bakımından önem taşıyan bir buluşmaydı. Krizlerin tekrar gündeme gelmesi faydalı değil. Görüşme ve sonrasındaki gelişmeler, Sayın Erdoğan’ın CHP’yi ziyaret etme isteğini ileterek en iyi şekilde çözüldü” dedi.

Biz de Erdoğan’ın perspektifini dinledik

Görüşmenin detaylarına da değinen Özgür Özel, “Sayın Erdoğan’la yaptığımız görüşmede kamuoyunun ilgilendiği konuları ele aldık. O dinledi, yanındaki ekip notlar aldı. Biz de Erdoğan’ın perspektifini dinledik. Bu buluşmanın Türkiye demokrasisi için önemli bir adım olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM