Bursa’nın ‘Mavi Yelekliler’i Görükle’de gençlerle buluştu
  • Haber Girişi: 26 Aralık 2022 6:35 | Son Güncelleme: 26 Aralık 2022 6:35

Bursa’nın ‘Mavi Yelekliler’i Görükle’de gençlerle buluştu

Mavi yelekleri ile Görükle’de öğrenciler ve vatandaşlarla bir araya gelen partililer tüm Görükle caddelerini dolaşarak geçtiğimiz hafta açıklanan Gençlik Eylem Planı hakkında bilgi verip, Ali Babacan’ın selamlarını ilettiler.

Ayrıca Görükle Merkez’de kahvehane ve esnaf ziyaretleri ile Görükle halkı ile bir araya geldiler.

Bu kapsamda Mavi Yelekliler etkinliğini koordine eden Deva Partisi İl Halkla İlişkiler Başkanı Tayfun Öztürk ; “Ülke çapında mavi yelekliler etkinliği teşkilatlarımızın gayretleri ile adeta marka haline geldi. Çünkü artık kopyalanıyor. Başka partilerin de çabalarını görüyoruz. Mutlu oluyoruz. Bu faaliyet ile bugüne kadar Bursa’da 200.000 vatandaşımıza görsel olarak ulaştık. Vatandaşlarımız arayıp bize ne zaman geliyorsunuz diyorlar. Bursa’nın her yerine mavi yelekliler gelecek.” Dedi.

Faaliyet esnasında gençlerin ve vatandaşların sorularını yanıtlayan Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz;

“Bizler vatandaşlarımızın sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını biliyoruz. Türkiye’de ilk defa bir parti seçim öncesi her alanda neler yapacağını açıklıyor. Deva Partisi olarak Gn.Başkanımız Ali Babacan önderliğinde hazırladığımız Eylem Planlarımız ile iktidara hazırız. Sizlerin sorunlarını da yakinen biliyoruz. Bu nedenle yakın zamanda gençlik eylem planımızı açıkladık. Üniversitede bilimle, kültürel faaliyetler ile, teknoloji ile ilgilenmesi gereken gençlerin; barınma, ulaşım ve yemek gibi zaruri ihtiyaçlarını karşılama kaygısı yaşadığını biliyoruz. Bu nedenle partimiz bu sorunların giderilmesine ilişkin çözüm önerilerini şimdiden açıkladı.

Avrupa yaşayan akranlarınız gibi; TEKNOLOJİYE KOLAYCA ULAŞABİLECEĞİNİZ, ÖZGÜRCE FİKİRLERİNİZİ İFADE EDEBİLDİĞİNİZ, BİRKAÇ AYLIK MAAŞINIZ İLE ARABA ALABİLDİĞİNİZ,  KAMU ALIMLARINDA MÜLAKATLARIN OLMADIĞI bir Türkiye hayal ediyoruz. Bu hayali hep birlikte başaracağız.

Tek gayemiz Türkiye’yi MUTLU ÇALIŞANLARIN, MUTLU EMEKLİLERİN, MUTLU GENÇLERİN, MUTLU KADINLARIN ülkesi yapmak.

TÜRKİYE kazansın istiyorsanız, oylar DEVA olsun.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM