Bursa’da elektronikçilere 3 milyon lira hibe
  • Haber Girişi: 20 Aralık 2022 8:06 | Son Güncelleme: 20 Aralık 2022 8:06

Bursa’da elektronikçilere 3 milyon lira hibe

Bursa’da  geçtiğimiz gün BESOB tarafından gerçekleştirilen Usta Öğretici Eğitim programı sayesinde BESOB’a üye 103 oda arasından 3 Milyon lira hibe alan Elektronikçiler Odası performansı ile tam not aldı.

Bursa’daki elektronikçilere 3 milyon lira hibe kazandırıldı

Göreve gelmelerinin üzerinden 1 sene dahi geçmeyen Bursa Elektronikçiler Odası Başkanı Erkan Kırcalı ve yönetimi bu süre içerisinde onlarca organizasyon yaparak esnafın yüzünü güldürdü.

USTA ÖĞRETİCİLİK PROGRAMINDAN 3 MİLYON LİRA HİBE 

Bursa Elektronikçiler Odası Başkanı Erkan Kırcalı, “İyi günde, kötü günde üyelerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. 9 aylık süreçte azimle yürüttüğümüz belgelendirme programında oda üylerinin yüzde 10’unu mesleki yeterlilik, ustalık ve usta öğreticilik belgelerine kavuşturarak gerek hibelerden yararlanmasına gerekse mesleklerinin gelişiminde müthiş bir başarı gösterdik. Esnaf teşkilatlarmasını en iyi kuran ve hedeflerine en iyi şekilde ilerleyen kurum haline gelen bir oda olduk” diye konuştu.Yola yeni koyulduğunu belirten  Kırcalı, “Bursa Elektronikçiler Odasını sadece bulunduğumuz il  sınırları içerisinde değil tüm dünya’da tanınır, hatrı sayılır bir kurum haline getireceğiz” dedi.BESOB bünyesinde seçimi kazandıktan sonra göstermiş oldukları başarı ile şu ifadeyi hak ettiklerini dile getiren Kırcalı, “Bir yıldız doğuyor” diyerek dur durak bilmeden çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.Kırcalı, yakın zamanda oluşturacakları 3 eğitim sınıfı ile sadece Bursa’ya değil tüm Türkiye’ye kalifiyeli eleman yetiştireceklerini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM