Acılı babadan yürek yakan feryat!
  • Haber Girişi: 16 Mayıs 2024 6:53 | Son Güncelleme: 16 Mayıs 2024 6:53

Acılı babadan yürek yakan feryat!

Emekli Albay, Balıkesir’de bıçaklanarak öldürülen motokurye Ata Emre Akman’ın acılı babası, oğlunun trajik ölümüyle ilgili yürek burkan bir açıklama yaptı. Balıkesir’de 17 yaşındaki E.Ö. tarafından saldırıya uğrayıp hayatını kaybeden 20 yaşındaki motokurye Ata Emre Akman’ın babası, olayı “Hunharca ve keyif için adam öldürme çabası” olarak nitelendirerek oğlunun öldürülmesini “Canilikten öte bir şey” olarak değerlendirdi.

Bir askerimin burnu kanamadı ama ben kendi çocuğumu koruyamadım

Zincir bir restoranda motokuryelik yapan ve aynı zamanda üniversite öğrencisi olan Ata Emre Akman’ın babası Erol Akman’ın emekli albay olduğu ortaya çıktı. Evladı cinayete kurban giden baba, NOW TV’ye verdiği röportajda, “40 yıllık resmi üniforma giymişliğim var. 25 binden fazla asker yetiştirdim. Bir tek askerimin burnu kanamadı ama kendi çocuğumu koruyamadım,” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Caniliğin ötesinde bir şey

Baba Akman, 6 suç kaydı bulunan ve cezaevinden ziyade dışarıda olan bir kişi tarafından oğlunun öldürülmesine “Caniliğin ötesinde bir şey. Hunharca ve zevk için adam öldürme gayreti, başka hiçbir şey değil.” diyerek tepki gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM