Saadet Partisi İlçe Başkanı Yakup Yıldırım ve Yönetimi, Orhangazi Belediye Başkanı Aydın’ı ziyaret etti.
  • Haber Girişi: 4 Şubat 2023 14:07 | Son Güncelleme: 4 Şubat 2023 14:07

Saadet Partisi İlçe Başkanı Yakup Yıldırım ve Yönetimi, Orhangazi Belediye Başkanı Aydın’ı ziyaret etti.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkan Aydın bu çerçevede Saadet Partisi Orhangazi İlçe Başkanı Yakup Yıldırım ve Parti teşkilatıyla görüştü. Görüşme Yakup Yıldırım ve teşkilatının ziyareti üzerine gerçekleştirildi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Yakup Yıldırım ziyaret sırasında yaptığı açıklamada “Saadet Partisi olarak başlattığımız” Devletimiz ve Milletimiz için Birlik Beraberlik adına Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret ettik. Davamız belli, hepimiz topraklarımızın vatanımızın milletimizin daha iyi noktalarda olması için çalışmalar yapıyoruz. Bizler Bu anlamda bugün Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret ederek, İlçemizde yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanımızdan bilgiler aldık.“ Diyerek sözlerine “ Bizleri en iyi şekilde ağırladıkları için kendilerine Teşekkür Ediyorum“ İfadesiyle son verdi.

 

Toplantıda bir açıklama da Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’dan geldi. Başkan Aydın  “ Bugün Saadet Partisi İlçe Başkanı Yakup Yıldırım ve yönetimini Belediyemiz de ağırladık. İlçemizde yapılan ve devam eden çalışmaları anlattık. Bu ilçe hepimizin En önemli değeridir.  Bu yüzden bizler Belediye olarak elimizden geldiği kadar En iyi hizmeti yapmayı kendimize görev kabul ettik. Bizler değerlerimize en güzel şekilde sahip çıkmalıyız.“ Diyerek sözlerine “ ziyaretlerinden dolayı Sayın Yakup Yıldırım beyefendiye ve değerli teşkilatına çok teşekkür ediyorum. Bizleri gerçekten çok mutlu ettiler.“ İfadeleriyle son verdi.

 

Saadet Partisi İlçe Başkanı Yakup Yıldırım ve yönetimi ziyaret sonrası Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’a çiçek taktim etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM