Orhangazi Belediyesinden Engellilerle Doğru İletişim Konferansı.
  • Haber Girişi: 7 Aralık 2022 7:07 | Son Güncelleme: 7 Aralık 2022 7:07

Orhangazi Belediyesinden Engellilerle Doğru İletişim Konferansı.

İletişimci, Köşe Yazarı Kazım Köse’nin verdiği konferans, Orhangazi Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi çok amaçlı konferans salonunda yapıldı.

Orhangazi Belediyesinde Engellilerle Doğru İletişim konferansı düzenlendi

Konferansa Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, eşi Kıymet Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları İlhan Kılıç ve İbrahim Korkmaz, Özel Kalem Müdürü Şenol Kaya, Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Kayhan, Kent Konseyi Başkanı Şinasi Kaya, Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçay, Ak Parti ve MHP Kadın Kolları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.Orhangazi Belediyesi çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Orhangazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bu çerçevede Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Engellilerle Doğru İletişim konulu bir konferans düzenledi. Konferansı engellilerle doğru iletişim, engelli istihdamının sosyal boyutu,  siyaset iletişimi, eğitim ve aile içi iletişim konularında çalışmaları olan, aynı zamanda siyaset, ekonomi ve iletişim konularında köşe yazarlığı yapan İletişimci ve Köşe Yazarı Kazım Köse verdi. Kendisi de görme engelli olan Kazım Köse konferansta iletişim nedir, engellilerle doğru iletişim farklı mıdır, engellilerle doğru iletişim konusunda doğru bilinen yanlışlar, engellilerle doğru iletişimin bilinmesinin önemi, engelli istihdamının sosyal boyutu gibi başlıklar hakkında, yaşanmış olaylarda anlatılarak bilgi aktardı.

Kazım Köse Kimdir?

Karadeniz Teknik Üniversitesinde İşletme, Kocaeli Üniversitesi’nde İletişim-Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesi’nde Adalet eğitimi alan Kazım Köse şu an Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisans yapıyor. Bir süre yerel gazetelerde, ardından ulusal bir internet sitesinde siyaset, ekonomi ve iletişim alanlarında yazarlık yapan Kazım Köse, Türkiye Belediyeler Birliği çatısı altında ve birçok kurum ve kuruluşta iletişim konuları ile ilgili konferanslar, sunumlar ve eğitimler verdi. Kazım Köse aynı zamanda Orhangazi Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Biriminde, İletişimci ve Metin Yazarı ve Orhangazi Kent Konseyinde Yürütme Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.GazeteAbc

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM