Mavi yelekliler İznik’te sahaya iniyor
  • Haber Girişi: 3 Ocak 2023 9:58 | Son Güncelleme: 3 Ocak 2023 9:58

Mavi yelekliler İznik’te sahaya iniyor

Deva Partisi İznik İlçe Başkanı Mine Norşon : “İl başkanlığımızın ve Sayın Genel Başkanımız Ali babacan’ın takdirleri ile İznik İlçe Başkanlığı görevine hayırlısı ile başladık. Bildiğiniz gibi ben daha önce İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmama rağmen İznik İlçe Başkanlığı görevini özellikle istedim. Ben İznik aşığı bir insanım. Daha önce çeşitli defalar İznik’te görev yaptım. Hızla teşkilatlanma çalışmamızı tamamlayıp kongre süreçlerimizi başlatacağız. Tüm İznik aşıklarını partimizde; İznik’in hak ettiği yere gelmesi için birlikte çalışmaya davet ediyorum.” Dedi.

Maviyelekliler etkinliği hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Serkan Özgöz; “Türk siyasi tarihinin en hızlı teşkilatlanan partisi olan DEVA Partisi, Bursa’da da teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak üzere, 16 ilçemizde fiilen ilçe başkanlarımız görevinin başında 17 ‘nci ilçemiz olan Orhangazi ‘de de genel merkezimizin onayını bekliyoruz.

DEVA Partisi Genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde hazırlanan 22 Eylem Planı ile iktidar için hazır. Tüm teşkilatlarımız saha da vatandaşlarımıza temas ederek partimizin bu hazırlıklarını anlatıyor. MAVİYELEKLİLER etkinlikleri bu manada çok etkili oluyor. Binlerce insanı deva partisi ile buluşturuyoruz. Yarında İznik ilçemizde vatandaşlarımız ile buluşacağız. Doğası , tarihsel potansiyeli ve eşsiz güzellikleri ile İznik ilçemiz Bursamızın adeta göz bebeği. Maalesef hakettiği kıymeti görmüyor. İznik ilçemizin, Bursa’mızın yeni vizyona ihtiyacı var. Bu sebeple İznik İlçemize daha önce İznik için görev yapmış “A Sınıfı Bir Şehir Plancısı” olan yol arkadaşım Mine Norşon Hanımefendiyi atadık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM