GTSO’da araç şarj istasyonu hizmete girdi
  • Haber Girişi: 12 Aralık 2022 20:21 | Son Güncelleme: 12 Aralık 2022 20:21

GTSO’da araç şarj istasyonu hizmete girdi

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) otoparkına araç şarj istasyonu kuruldu.

GTSO Başkanı Hasan Hamaloğlu ve yönetim kurulu üyelerini ZES firmasının ziyaretinde gündeme gelen istasyon kurulması önerisi gerçekleştirildi.  Meclis başkanı Mehmet Anar ve GTSO Yönetim kurulu başkanvekili Fatih Ayvaz’ın da katıldığı programla ilk araç şarj edildi.

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hamaloğlu, iki adet elektrikli otomobil şarj istasyonunun tüm Gemlik halkının kullanımına açık olduğunu belirterek, “İlçemize hayırlı olsun” dedi. Hamaloğlu, “Odamız, bir ilke daha imza attı. Zorlu Enerji Solutions (ZES) ile yaptığımız görüşmeler neticesinde gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlayarak Odamız otopark alanına 2 adet Elektrikli Araç Şarj İstasyonun montaj sürecini tamamlayıp hizmete açtık” diye konuştu.

Sürece ilişkin değerlendirmelerde bulunan GTSO Başkanı Hamaloğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Geleceğin teknolojisi elektrikli otonom cihazalar olacak. Buna en güzel örnek hiç şüphesiz ki Türkiye’nin Otomobili TOGG. Bizlerin de bu teknolojilere kayıtsız kalması elbette ki mümkün değildi. Gelecek nesillere yaşanabilir daha temiz bir dünya bırakmak adına temiz enerji elektrikli şarj istasyonlarını Gemlik’e kazandırdık. Zorlu Enerji Solutions (ZES) ile yaptığımız görüşmeler neticesinde gerekli alt yapı çalışmalarımızı tamamladık ve ilk etapta 2 adet şarj istasyonunu hizmete açtık. Üyelerimiz başta olmak üzere tüm Gemlik halkına hayırlı uğurlu olsun. Enerjiniz hiç bitmesin diyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM