GEMTAR’ın ilk müşterisi Ekrem İmamoğlu olacak
  • Haber Girişi: 25 Ocak 2023 12:11 | Son Güncelleme: 25 Ocak 2023 12:11

GEMTAR’ın ilk müşterisi Ekrem İmamoğlu olacak

GazeteAbc’ye özel açıklamalarda bulunan Gemlik Beleyediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan; Sayın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun GEMTAR’ın ilk müşterisi olmasını arzu ediyoruz dedi.

GEMTAR’ın ilk müşterisi Ekrem İmamoğlu olacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Bursa ziyaretinde Gemtar’ın ilk müşterisi olacak.E-ticaret üzerinden gerçekleşmesi planlanan alıveriş için Gemlik Belediye Başkanı Uğur Sertaslan ”hazırlıklar tamam ” dedi.İlk müşterilerinin Sayın Ekrem İmamoğlu olmasının onur verici olacağını aktardı.

GEMTAR Nedir?

Gemlik Tarım AŞ (GEMTAR), öncelikle Gemlik’te hiçbir çocuk yatağa aç girmesin diye kuruldu! Gemlik Belediyesi olarak, 120 binden fazla hemşerimizi tanımak için ilçemizin tüm sokaklarını karış karış gezdik. Hangi ailenin, nerede, neye ihtiyacı var, neye ulaşmak isteyip de ulaşamıyor, ekonomik durumu neye el veriyor, neye el vermiyor titizlikle inceledik. Öncelikle insanlık onurunu korumayı ilke edindik. Gemliklilerin, temel gıda maddelerine ulaşmada, ekonomik şartları onlar için dezavantaj olmasın dedik. Herkes, tüm hemşerilerimiz aynı yüksek kalitedeki ürünlere, imkânlarını zorlamadan ulaşsınlar istedik. Günümüzde milyonlarca yurttaşımız yüksek enflasyon ve hayat pahalılığından olumsuz etkileniyor. İnsanımız, çarşıda ve pazarda bir şey almak için elini uzatırken iki kere düşünüyor. Bu şartlarda biz de Gemlik Belediyesi olarak olup bitene seyirci kalamazdık. İlçemizde herkes yüksek kaliteli gıdaya uygun fiyatla ulaşsın, süt, peynir, ekmek ve yumurta alırken hiç kimse iki kere düşünmesin ve elini rahatça uzatsın, tamamen organik, ilaçsız, katkısız domates, marul, fasulye gibi sebzelere kolaylıkla ulaşsın diye GEMTAR’ı kurduk. GEMTAR olarak ilçemizin 5 farklı noktasında Halk Büfe’leri faaliyete geçirdik. Büfelerimizde hemşerilerimize ulaştırdığımız uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünlerimizin yanı sıra, uygulama seralarımız ve tarlamızda yetiştirdiğimiz sebzeleri semt pazarlarımızda Gemliklilerin beğenisine sunuyoruz. Her gün binlerce hemşerimiz, büfelerimizden alışveriş yapıyor. Hemşerilerimizin ilgisiyle tükenen ürünlerimiz hızla tazelenip yenileniyor. Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal destek çalışmalarında da örnek gösterilen belediyemiz, GEMTAR aracılığıyla hemşerilerimiz rahat bir nefes alsın, Gemlik’te hiçbir çocuk yatağa aç girmesin diye çalışmaya devam edecek.Ömer Aydoğdu / Gazete Abc

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM