Gemlikli servisçiler dernekleşiyor
  • Haber Girişi: 13 Aralık 2022 12:15 | Son Güncelleme: 13 Aralık 2022 12:15

Gemlikli servisçiler dernekleşiyor

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) öncülüğünde 7. Meslek Komitesi olan servis taşımacıları bir araya gelerek sorunlarının çözümü noktasında birlikte hareket edebilmek için dernekleşme formülü üzerinde durdular.

GTSO’nun ev sahipliğinde, GTSO Yönetim Kurulu Başkan vekilleri Fatih Ayvaz, Alparslan Eker, Meclis Başkan Vekili Tevfik Yılmaz’ın katılımıyla servis sektörü istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıda, servis taşımacılığı işi ile iştigal eden firmalar ile Gemlik’in yaşanan sorunları görüşüldü.

Katılımcı firmalar toplantıyı organize eden GTSO yönetimine ve meclisine teşekkür ederek, servis sektöründeki firmaların sıkıntı ve sorunlarının çözümüne yönelik olarak ortak bir çatı altında dernekleşmenin uygun olacağı yönünde görüş birliğine vardı. Bunun için bir çalışma grubu oluşturulması kararlaştırıldı.

Oluşturulan çalışma grubunda Harun Kaya, Erkan Şahin, Sinan Aksoy, Yalçın Gölova, Emir Mete, Hakan Özgeç, Mehmet Emin Özcanbaz görev alırken, çalışma grubunun dernek ve benzeri bir yapının kurulmasına yönelik olarak çalışma yapması konusunda ortak karar verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM