Geleceğimize Küçük Bir Hediye
  • Haber Girişi: 21 Ocak 2023 7:47 | Son Güncelleme: 21 Ocak 2023 7:47

Geleceğimize Küçük Bir Hediye

Milliyetçi Hareket Partisi Osmangazi İlçe Teşkilatı Osmangazi ilçelerinde müftelif mahallelerinde “Geleceğe Küçük Bir Hediye “ adlı sosyal projesini gerçekleştirdi. “Geleceğimize Küçük Bir Hediye” proje kapsamında, heyecanlarına ortak olup çocukları ödüllendirdi.Milliyetçi Hareket Partisi Osmangazi İlçe Başkanı Niyazi ÇAKIR

 ” Uzun ve zorlu bir eğitim öğretim dönemini bitirmiş bulunan çocuklarımız bu süreçte ellerinden gelen mücadeleyi vermiş başarılı notlarıyla tatile girmişlerdir. Karne sadece tüm eğitim ve öğretim hayatını belirleyen bir gösterge değildir.

 Eğitim ve Öğretim bir süreçtir ve bu süreçte bazen dalgalanmalar olabilir. Alınan karne hayatları boyunca alacakları ilk ya da son karne olmayacaktır.

Bu sebeple Çocuklarımızın karnelerinde ki notlarına değil, dönem boyunca gösterdikleri performansa itibar edilmelidir. Bizlerde her çocuk bir gelecektir, diyoruz geleceğimizin teminatlarını her zaman destekleyip sahip çıkacağız.

 Gözlerindeki ışıltı, kalplerindeki başarı aşklarıyla geleceğimize ışık olacak çocuklarımızın başarılarının daim olmasını diler ve aileleriyle mutlu huzurlu günler dileriz.”

                                       

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM