Emniyette çalışan teknisyen eşi ve çocuğunu öldürerek intihar etti
  • Haber Girişi: 7 Mayıs 2024 6:57 | Son Güncelleme: 7 Mayıs 2024 6:57

Emniyette çalışan teknisyen eşi ve çocuğunu öldürerek intihar etti

Tekirdağ’ın 100. Yıl Mahallesi’nde bulunan bir apartmanda yaşayan Şirin ailesinden haber alamayan yakınları, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, evlerine gittiğinde korkunç bir manzara ile karşılaştı: Evde bulunan üç kişi, silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu. Olayın detayları ve motivasyonu hala netlik kazanmış değil.

İçeride korkunç bir manzara ile karşılaştılar

Cevat Kurtuluş Sokak’taki bir apartman dairesine giden polis ekipleri, kapının açılmaması üzerine çilingir yardımıyla içeri girdi. İçeride korkunç bir manzara ile karşılaştılar: Üç kişi, hareketsiz bir şekilde yatıyordu. Bu kişilerin biri çocuktu. Olayın detayları hala netlik kazanmış değil.

Evde vurulmuş halde bulundular

Sağlık ekipleri, hareketsiz yatan Ali Emre Şirin (5), Duygu Şirin (35) ve Şenol Şirin’in (41) silahla vurulmuş olduğunu tespit etti. Cenazeler, savcının incelemesinin ardından Tekirdağ Şehir Hastanesi morguna götürüldü. Olayın ardındaki detaylar hala netlik kazanmış değil.

intihar etti

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünde teknisyen olarak çalışan Şenol Şirin’in eşi ve oğlunu tabanca ile vurduktan sonra intihar ettiği belirlendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM