DAVUT GÜRKAN: “TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONUMUZLA GÜÇLÜ GELECEĞİMİZE YÜRÜYORUZ”
  • Haber Girişi: 4 Ocak 2023 11:57 | Son Güncelleme: 4 Ocak 2023 11:57

DAVUT GÜRKAN: “TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONUMUZLA GÜÇLÜ GELECEĞİMİZE YÜRÜYORUZ”

Ana kademe, kadın ve gençlik kolları yöneticilerinin katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda konuşan Gürkan, Türkiye’nin çalışana verilen büyük destek, milyonları sevince boğan emeklilik düzenlemesi, emekli ve memur ücretlerindeki artış ve ikinci etabı başlatılan yüzyılın toplu konut hamleleri gibi atılımlarla 2023 yılına güvenle girdiğini belirtti. 

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Mudanya ilçe teşkilatı ile  biraraya geldi

Bir yandan her kesimin refah seviyesi günümüz şartlarına göre arttırılırken, diğer taraftan enflasyonla mücadelenin kararlılıkla sürdürüldüğünü ifade eden Başkan Gürkan, “2022 yılında savunma sanayi ve yazılım alanında dünyaya örnek projelerimiz ve teknolojik atılımlarımızın en güzel örneklerinden biri olarak yerli ve milli otomobilimiz TOGG’un banttan indirilmesi gibi devasa adımlarla geçerken, 2023 yılına da müjdelerle girdik. Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin önüne koyduğu Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun ayak sesleri duyulmaya başlandı” dedi.
Başkan Gürkan, Bursa Teşkilatları olarak 2023 seçimleri ve Türkiye Yüzyılı’na hazır olduklarını belirterek, şunları söyledi:“Mudanyamızda ve Bursamızın her noktasında çalışmalarımızı, projelerimizi, ülkemizdeki, şehrimizdeki hizmetlerimizi anlatıyoruz. Tüm teşkilatlarımız ve milletvekillerimizle halkımızı dinliyor, Bursalı hemşehrilerimizi hizmet ve yönetim anlayışımıza dahil ederek, Bursa’mızı halkımızla birlikte yönetiyoruz. Partimizin kuruluşundan bu yana her seçimde sandıklarla yansıttıkları oylarla desteklerini AK kadrolardan esirgemeyen Bursalı hemşehrilerimize ve bu yolda bizlerle birlikte kararlılıkla yürüyen tüm değerli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”GazeteAbc

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM