Canlı yayında yasak aşk üçgenini anlatırken bayıldı
  • Haber Girişi: 6 Aralık 2022 6:53 | Son Güncelleme: 6 Aralık 2022 6:53

Canlı yayında yasak aşk üçgenini anlatırken bayıldı


aşanan olayda, geçen yıl Ayfer isimli kadınla stüdyoda evlenen E.H. ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Evli adama kaçtı

Programa kızının kaybolduğu iddiasıyla çıkan Nergiz E., kızının E.H. tarafından kaçırıldığını öne sürdü. Programa bağlanan genç kız ise kendi isteğiyle E.H. ile birlikte olduğunu söyledi.

Çocuklarını göstermedi

2020 yılının son günlerinde Esra Erol programına katılan Y. ismindeki bir kadın, 15 yaşında evlendiği imam nikahlı eşi E.H.’nin, 2,5 yaşındaki oğullarını kaçırarak kendisine göstermediğini söylemişti.Mağdur olduğunu söyleyen Y., E.H.’nin kendi öz teyzesinin kızı Ayfer ile birliktelik yaşadığını ve bu birliktelikten iki çocuklarının olduğunu ifade etmiş, E.H.’den çocuğunu gözyaşları içinde istemişti.

İmam nikahlı eşi, resmi nikahlı eşine razı oldu

E.H.’nin imamlı nikahlı eşi Y., E.H.’nin Ayfer ile evlenmesine ikna olmuş ve çiftin nikahı 8 Ocak 2021 tarihinde canlı yayında kıyılmıştı. Esra Erol ve ekibi, ikiliye bir ömür boyu mutluluklar dileyip dosyayı kapatmıştı.Bunun sonrasında geçtiğimiz günlerde kayıp kızı G.E.’yi aramak için programa katılan Nergiz E., kızının E.H. tarafından kaçırıldığını iddia etmişti.

Annesini yalanladı

Nergiz E.’nin kızı G.E., canlı yayına bağlanarak, E.H. tarafından kaçırılmadığını ve kendi rızasıyla E.H. ile birlikte olduğunu söyleyip annesini yalanladı.Genç kızın ifadeleri yasak aşk iddialarını gündeme getirdi. Canlı yayında yasak aşk üçgenini anlatırken bayıldı #1

Canlı yayına bağlandı

E.H. ise Nergiz E. ve karısı Ayfer’in birlik olup kendisini öldürteceğini iddia etti. Ayfer ve Nergiz E., canlı yayına telefonla bağlanan E.H.’ye tepki gösterdi.

“12 sene boyunca dayak yedim”

E.H.’nin resmi nikahlı eşi Ayfer, “Benim 12 senelik bir evliliğim var. 12 sene boyunca şiddet gördüm, dayak yedim. Ben buraya hakkımı aramaya çıktım. Ben adalet, kanun istiyorum. Ben senin gibi bir insanın dışarıda gezmesini istemiyorum. Ben böyle bir insanın ceza almasını istiyorum. Ben 12 sene boyunca sana çocuklarım için katlandım.” ifadelerini kullandı.

Baygınlık geçirdi

Sözlerine daha fazla devam edemeyen kadın, bayılıp yere düştü. Stüdyodaki sağlık ekipleri, kadına müdahale ederek sakinleştirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM