Ankara Adayı Turgut Altınok ;Mal varlığımı kendim istediğim zaman açıklayacağım
  • Haber Girişi: 13 Mart 2024 7:51 | Son Güncelleme: 13 Mart 2024 7:51

Ankara Adayı Turgut Altınok ;Mal varlığımı kendim istediğim zaman açıklayacağım

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, katıldığı bir canlı yayında kendisine yöneltilen “Mal varlığınızı ne zaman açıklayacaksınız?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Mal varlığımı açıklayacağım. Kendim istediğim zaman açıklayacağım. Altınok’un neyi varsa Türkiye sınırlarındadır. Başka bir kıblegahımız yoktur.” Geçtiğimiz günlerde ABB Başkanı Mansur Yavaş  mal varlığını açıklamıştı.

MAL BİZİM DEĞİL ALLAH’IN, BİZ EMANETÇİYİZ”

Turgut Altınok’un katıldığı canlı yayındaki konuşmasından satır başları şu şekilde; “94 yılında aday olduğumda bir gazetenin manşeti ‘Ankara’nın en zengin belediye başkanı’ diye. Mal bizim değil Allah’ın, biz emanetçisiyiz. Altınok’un mal varlığı, belediye başkanı olmadan önce. Belediye başkanı mal varlığını verirler. Mal varlığım belediye başkanlığımın öncesinde. Belediye başkanlığına baktığımızda kayıp var. Benim arabam belediyenin önünde durur, özel işim varsa kendi arabama biner giderim.

“ALTINOK’UN NEYİ VARSA TÜRKİYE SINIRLARINDADIR”

Mal varlığımı açıklayacağım. Kendim istediğim zaman açıklayacağım. Londra’da ev aldığımı, çocuklarımın şirketleri olduğunu söylüyorlar, hepsi yalan. Altınok’un neyi varsa Türkiye sınırlarındadır. Başka bir kıblegahımız yoktur. Mal varlığımı açıklayacağım. Belediye başkanı olana kadar avukatlık yapıyorsun, Londra’dan ev aldın mı, alabildin mi?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM