Köpeği beslediği için darp edildi
  • Haber Girişi: 5 Temmuz 2024 13:39 | Son Güncelleme: 5 Temmuz 2024 13:39

Köpeği beslediği için darp edildi

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Maltepe’de meydana gelen olayda, bir kadın sokak üzerindeki boş alana köpeklerin beslenmesi için yemek bıraktı. Durumu fark eden mahalle sakini yaşlı çift, kadına tepki göstererek yiyecekleri döktü. Sokak köpeklerini besleyen kadın ile yaşlı çift arasında çıkan sözlü tartışmada, kadın süpürge sopasıyla darbedildi. Saldırıya uğrayan kadın acı içinde ağlamaya başladı.

Adını söylersen savcının işini kolaylaştırırsın

Maltepe’de meydana gelen olayda, yaşlı bir çift, sokak köpekleri için bırakılan yemeği ağaçlık alana attı. Bunun üzerine taraflar arasında sözlü tartışma başladı. Kadın, yemeği bulunduğu yerden alıp dökerken “Başka yerde besle” diyerek küfür etti. Köpekleri besleyen kişi ise o anları saniye saniye kayda alarak “Adını söylersen savcının işini kolaylaştırırsın” dedi.

Polisi ara ne olur

Daha sonra, “Sopayla ne yapacaksın bana?” diye soran kadına, karşı taraftan sert bir darbe indirildi. Çığlık atarak inlemeye başlayan kadın, ağlamaya başladı ve “Polisi ara, ne olur” diyerek yardım istedi. Yaşanan olaylardan geriye ise cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüler kaldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM