EMO Başkanı ve Yönetimi İbrahim Mart’ı ziyaret etti
  • Haber Girişi: 11 Haziran 2024 11:08 | Son Güncelleme: 11 Haziran 2024 11:08

EMO Başkanı ve Yönetimi İbrahim Mart’ı ziyaret etti

Elektrik Mühendisleri Odası  Bursa Şubesi Başkanı  Burak Özgen ve Yöneticileri, Geçmiş Dönem Makina Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı, Nilüfer Belediye Meclis Üyesi ve Nilbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mart’ı ziyaret ettiler. Ziyarette, Nilbel  A. Ş. Genel Müdür Sefa Can Ertan da yer aldı. Nilüfer Belediyesi iştiraki  Nilbel A.Ş ile Meslek Odaları arasında iş birliği çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda EMO ile Sosyal Tesisleri’ninin indirimli kullanmaları yönünde protokol imzalandı.Ziyaretlerde, yeni dönemde, Ortak Akıl ile yeni bir yol, yeni bir vizyon parolası ile çalışmalara başlayan Nilüfer Belediyesi ve Meslek Odaları arasında olası işbirliği olanakları değerlendirildi.Nilbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mart, Mühendislik, Mimarlık ve Şehir Plancılığı Meslek Odaları’ nı çok önemsediklerini, yaşanabilir kentlerin oluşturulmasında önemli bir işlevleri olduğunu ve Nilüfer’ in sorunlarının çözümünde, dirençli ve yaşanabilir bir Nilüfer için güç birliği yapma arzusunda olduklarını belirterek, Nilüfer Belediyesi olarak yakın zamanda birlikte hayata geçirmeyi planladıkları ‘Mesleki Denetim ve Teknik İşbirliği’ ‘Akademik Danışma Kurulu’ oluşturulmasi gibi komular hakkında bilgilendirme yaptı. Başkan
birlikte ve her meslek odası ile ayrı ayrı kendi uzmanlık alanlarına göre münferit çalışmalar da olacağını ifade etti.EMO Bursa Şubesi Başkanı Burak Özgen ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, birlikte çalışmak için hazır olduklarını ifade etti.Halk Evi’nde gerçekleşen ziyaretlerde, Oda çalışanlarının ve üyelerinin faydalanacağı Nilbel Sosyal Tesisleri’nde uygulanacak indirim Protokolü imzalandı. 
Nilbel A.Ş. ile Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi arasında imzalanan iş birliği protokolü  Nilbel A.Ş  Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mart ve EMO Bursa Şubesi Başkanı Burak Özgen tarafından imzalandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM