Devlet Bahçeli’den Ahbap ve Babala’ya tepki: Sahtekar bunlar
  • Haber Girişi: 14 Şubat 2023 8:24 | Son Güncelleme: 14 Şubat 2023 8:24

Devlet Bahçeli’den Ahbap ve Babala’ya tepki: Sahtekar bunlar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında depreme ilişkin açıklamalarda bulundu.Devlet Bahçeli, depremzedelere yardım toplarken provokasyon yapan ve adliyede ifade veren Babala TV’nin sahibi Oğuzhan Uğur ve Ahbap derneğine değindi.Devletin bir kenara itilmiş gibi gösterilip yardım toplanmasının doğru bulunmadığını söyleyen Devlet Bahçeli, konuyu sert bir dille vurguladı.

 “Bu sahtekarların Türk televizyonunda yer almamalıdır”

Devlet Bahçeli şu ifadeleri kullandı;

Devleti bir kenara itip ahbap çavuş ilişkisi içinde yardım toplanması bizim nazarımızda yanlıştır. Devletin yapamadığı yatıştıramadı yetiştiremediği ne vardır ki Ahbapçılar ve Babalacılar akaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonunda yer almamalıdır. Devleti acz içinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklardır? Yardım ve desteklerin AFAD aracılığıyla yapılması en doğru yoldur. Arama kurtarma çalışmalarında görev alan her kardeşimizden Allah razı olsun.

“Yardımın AFAD aracılığıyla yapılması en doğru yoldur”

Devleti acz içinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklardır? Yardım ve desteklerin AFAD aracılığıyla yapılması en doğru yoldur. Arama kurtarma çalışmalarında görev alan her kardeşimizden Allah razı olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM