Bu hafta vizyonda neler var?
  • Haber Girişi: 1 Temmuz 2024 9:42 | Son Güncelleme: 1 Temmuz 2024 9:42

Bu hafta vizyonda neler var?

Gazeteabc/ Adiviye ElbaşBursa sinema severler için dopdolu bir hafta daha başladı! Sinema salonlarında izleyicileri bekleyen yeni filmler, her zevke hitap eden çeşitlilikte sunuluyor. İşte bu haftanın gözde filmleri:

HORIZON

Horizon: An American Saga Chapter 1, İç Savaş’tan önce ve sonrasında 15 yıllık bir süreci kapsıyor. Batı’ya genişleme, doğal unsurlardan bu topraklarda yaşayan yerli halklarla etkileşimlere ve bu toprakları kolonileştirmeye çalışanların acımasız kararlılığına kadar birçok zorlukla doludur.

2121/ Bir Zamanlar Gelecek

İklim krizi ve kıtlık nedeniyle, 21. yüzyılın sonlarında dünya yaşanmaz bir hale gelir. Çoğu insanın öldüğü yeryüzünde hayatta kalmayı başaran bir grup insan, yerin altında bloklar kurup orada yaşamaya başlar. 2121 yılında koloni sistemini kontrol eden Genç Yönetim’in aldığı “Kıtlık Kanunları”na göre, dünyaya gelecek genç hayatın karşılığında bir yaşlının hayatının sonlandırılması zorunludur. Yeraltı bloklarında yaşayan dört kişiklik bir ailenin hayatı da yeni doğacak bir bebek nedeniyle değişir.

Sessiz Bir Yer / Birinci Bölüm

Sessiz Bir Yer: Birinci Gün, dünyanın sessizliğe gömülmesine neden olan yaratıkların yeryüzüne indiği gün yaşananları konu ediyor.

Siccin 7

Siccin 7, mafyadan kaçan Kemal ve ailesinin yerleştikleri konakta yaşadıkları korku dolu günler aktarılıyor. Çocuk dilenci mafyası ile yaptığı “kanlı bir pazarlık” sonrasında doktorluğu bırakıp kaçmak zorunda kalan Kemal, ailesi ile birlikte amcasının konağına taşınır.

Bad Boys/ Ya Hep Ya Hep

Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç, şimdiye kadar yaşadıkları en büyük sıkıntıyla karşı karşıya kalan Mike ve Marcus’un hikayesini konu ediyor. Yüzbaşı Howard haksız yere uyuşturucuyla ilgili suçlarla itham edilir. Bu durum üzerine Bad Boys onun adını temize çıkarmak için harekete geçer.

Ters Yüz 2

Ters Yüz 2 filminde, ergenliğe adım atan Riley’nin zihnine döneriz. Merkez’de aniden bir tadilat başlar ve hiç hesapta olmayan yeni Duygular’a yer açılır! Uzun zamandır işleri başarıyla yürüten Neşe, Üzüntü, Öfke, Korku ve Tiksinti, Kaygı geldiğinde neler hissedeceklerini bilemez.

Blue Lock

Japonya millî futbol takımı, 2018 FIFA Dünya Kupası’ndaki kötü yenilgiden sonra yeniden oluşum sürecine girer. Takımın en büyük eksiklikleri arasında zafere götürecek kilit bir golcünün bulunmadığı fark edilir.Bursa sinemasında bu haftaki filmler ile büyüğünden küçüğüne, gencinden yaşlısına bir çok kesime hitap ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM